#2217 | Brood mand zilver.

Kavel verkocht
Ajour opengewerkt met gegraveerde acanthus blad versieringen en opgesoldeerde bloemen randen en handvatten. Nederland, Zutphen, B. W. van Eldik, begin 20e eeuw, Keurtekens: Leeuw, minerva, meesterteken. H 12cm B 34cm D 22,5cm, 773,5 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 120 - € 350.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt