#2219 | Fruitschaal BWG.

Kavel verkocht
Fraaie gelobde schaal met gedreven bloemenranden en gerolde handvatten. Frankrijk, 19e eeuw, Keurtekens: B, leeuw met K, enkele keuren onleesbaar - reparatie aan handvatten. 432 gram. Geschatte opbrengst: € 40 - € 120.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt