#2220 | Pronkschaal - Fruitschaal zilver.

Kavel verkocht
Voorzien van fraaie gedreven decoraties met rocailles en florale versieringen. Italie, Milaan, Enrico di Alberto, 20e eeuw, Keurtekens: meesterteken, 925, ZI. H 7cm dia 33cm, 610,4 gram, 925/1000. Geschatte opbrengst: € 250 - € 400.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt