#2221 | Pronkschaal - Fruitschaal zilver.

Kavel onverkocht
Modern design met gestileerde kersen versiering op vierkante schaal met opstaande afgeronde hoeken op voet. Peru, Lima, Camusso Silver Company, 20e eeuw, Keurtekens: Sterling, 925, meesterteken, camusso. H 9,5cm B 29,5cm D 26,5cm, 666,8 gram, 925/1000. Geschatte opbrengst: € 270 - € 550.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt