#2223 | Suiker of kandij schaaltje zilver.

Kavel verkocht
bol model op voet met verzwaarde bovenrand. Engeland, Londen, C J Vander Ltd, 1960, Keurtekens: Leeuw, panterkop, meesterteken, e. H 5,5cm dia 10cm, 127,6 gram, 925/1000. Geschatte opbrengst: € 60 - € 80.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt