#2224 | Bonbon schaaltje zilver.

Kavel verkocht
Strak afgewerkt model met 3 ronde buis voetjes en omgeslagen bovenrand. Nederland, Amsterdam, Fa. Hamco, 1945/46, Keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, k met kroon - gebruikssporen. H 4,5cm dia 12,5cm, 64,8 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 35 - € 60.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt