#2225 | Bonbon mandje zilver.

Kavel verkocht
Ajour opengewerkt model met opgesoldeerde rand versieringen en handvatten. Nederland, Voorschoten, Zilverfabriek Voorschoten, 1923, Keurtekens: Leeuw, minerva, meesterteken, N. H 7cm B 18cm D 10,5cm, 111,4 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 60 - € 80.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt