#2226 | Bonbon mandje zilver.

Kavel verkocht
Gedeeltelijk ajour opengewerkt model met gegraveerde florale versieringen en opgesoldeerde sierrand. Duitsland , 20e eeuw, Keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken. H 6cm B 13,2cm D 8,5cm, 96,3 gram. Geschatte opbrengst: € 50 - € 70.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt