#2227 | Soezen mand zilver.

Kavel verkocht
Ajour opengewerkt model met opgesoldeerde sierrand. Nederland, , Gero, 20e eeuw, Keurtekens: Gerozilver, 925, meesterteken gebruikssporen. H 6,5cm, 199,3 gram, 925/1000. Geschatte opbrengst: € 90 - € 110.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt