#2228 | Brood mand zilver.

Kavel verkocht
Ajour opengewerkt voorzien van filetranden en opgesoldeerde parelrand. Nederland, Schoonhoeven, C. F. Wewer & Zn, 1970, Keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, k - gebruikssporen. H 7,5cm B 25,5cm D 20cm, 271,9 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 110 - € 220.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt