#2229 | Brood mand zilver.

Kavel onverkocht
Voorzien van gedreven versieringen en omgeslagen randen. Duitsland , Breslau, C. Frey & Söhne, 20e eeuw, Keurtekens: Maan, kroon, meesterteken, 800 - gebruiksporen. H 8cm B 33cm D 18,5cm, 413,2 gram. Geschatte opbrengst: € 170 - € 300.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt