#2230 | Pastille mandje zilver.

Kavel verkocht
Ajour opengewerkt met gegraveerde florale versieringen. Duitsland , 20e eeuw, Keurtekens: zwijnenkop, maan, kroon 800 - gebruikssporen. H 5cm B 10,5cm D 6,3cm, 40,6 gram. Geschatte opbrengst: € 20 - € 50.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt