#2232 | Bonbon mandje zilver.

Kavel verkocht
Grof gedecoreerd en gedeeltelijk ajour opengewerkt ovaal model. Engeland, Chester, B Muller & Son (Berthold Muller), 1899, Keurtekens: Leeuw, chesterkeur, Q,F, 2 pseudo keuren gebruikssporen en hengsel verwijderd. H 5,5cm B 12cm D 7,2cm, 100,3 gram, 925/1000. Geschatte opbrengst: € 60 - € 100.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt