#2233 | Petit-four schaal zilver.

Kavel verkocht
Ajour opengewerkt met florale versieringen op voet. Engeland, Sheffield, Atkin Brothers, 1934, Keurtekens: Leeuw, kroon, meesterteken, r - lichte gebruikssporen. H 4cm dia 23cm, 507,9 gram, 925/1000. Geschatte opbrengst: € 210 - € 300.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt