#2234 | (8) Bonbon schaaltjes zilver.

Kavel verkocht
Ovaal gevormd met omgeslagen rand. Nederland, 1948/1950, Keurtekens: staande leeuw, minerva, jaarletters gebruikssporen. B 6,5cm, 119,7 gram, 925/1000. Geschatte opbrengst: € 70 - € 100.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt