#2235 | (2) Schaaltjes zilver.

Kavel verkocht
Beiden met verschillende relief beeltenissen. Nederland, 1929, Keurtekens: Leeuw, minerva, T - gebruikssporen. H 1cm B 8,5cm, 48,1 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 30 - € 50.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt