#2236 | Delicatesse schaaltje zilver.

Kavel verkocht
Met gedreven decoraties en in originele etui. Egypte, Cairo, 20e eeuw, Keurtekens: diverse keuren, ZI. Dia 17cm, 130,1 gram, 925/1000. Geschatte opbrengst: € 60 - € 120.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt