#2237 | Fruitschaal zilver.

Kavel verkocht
Uitgevoerd met gedreven randversiering ope voet en met opgesoldeerde handvatten. Duitsland , Schwäbisch Gmünd, Wilhelm Binder, 20e eeuw, Keurtekens: maan, kroon, meesterteken, 800. H 9cm B 31cm D 18cm, 300,4 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 120 - € 250.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt