#2238 | Delicatesse schaaltje zilver.

Kavel verkocht
Uitgevoerd met gedreven florale decoraties en cannelure randen. Engeland, Birmingham, W. G. Keight & Co, 1906, Keurtekens: Leeuw, anker, meesterteken, g. H 4cm B 20,5cm D 16cm, 148,5 gram, 925/1000. Geschatte opbrengst: € 60 - € 120.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt