#2240 | Munt schaaltje zilver.

Kavel onverkocht
Rond model met gevlochten kabelrand afgewerkt en voorzien van Duitse 3 Mark munt. Duitsland , 20e eeuw, Keurtekens: Maan, kroon, onbekend meesterteken, 835. H 2,5cm dia 12,5cm, 103,7 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 60 - € 80.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt