#2241 | (2) Bonbon schaaltjes zilver.

Kavel verkocht
Gedreven uitgevoerd met florale versieringen. USA, New York, Theodore B. Starr, 20e eeuw, Keurtekens: Meesterteken, Sterling, gebruikssporen. 46 gram, 925/1000. Geschatte opbrengst: € 25 - € 60.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt