#2242 | Tazza zilver.

Kavel verkocht
Ajour opengewerkt op voet. Engeland, Birmingham, A & J Zimmerman Ltd (Arthur & John Zimmerman), 1911, Keurtekens: Leeuw, anker, meesterteken, M - gebruikssporen. H 9cm dia 12,5cm, 126 gram, 925/1000. Geschatte opbrengst: € 60 - € 80.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt