#2244 | Bonbon schaaltje zilver.

Kavel verkocht
Uitgevoerd met gedreven bloemversieringen. Engeland, Birmingham, Henry Matthews, 1903, Keurtekens: Leeuw, anker, meesterteken, d. B 12cm D 6,3cm, 28,4 gram, 925/1000. Geschatte opbrengst: € 30 - € 40.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt