#2245 | (5) Delig lot Mandjes zilver.

Kavel verkocht
Gedeeltelijk opengewerkt met gedreven versieringen. Engeland, Birmingham, A & J Zimmerman Ltd (Arthur & John Zimmerman), Keurtekens: Leeuw, anker, meesterteken, X 79,6 gram, 925/1000. Geschatte opbrengst: € 50 - € 60.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt