#2247 | Pastille schaaltje zilver.

Kavel verkocht
Uitgevoerd met gedreven versieringen en afgebeeld tafereel in relief. Engeland, Birmingham, Henry Matthews, 1902, Keurtekens: Leeuw, anker, meesterteken, C - gebruikssporen. B 17cm D 9,5cm, 69,6 gram, 925/1000. Geschatte opbrengst: € 40 - € 60.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt