#2248 | Bonbon schaal op zilveren voet kristal.

Kavel verkocht
Zeer fraai kristallen bonbon coupe met zilveren gevulde voet versierd met meander baan. Nederland, 19e eeuw, Keurtekens: zwaardje - gebruikssporen. H 12cm dia 17cm, 495,1 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 20 - € 60.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt