#2249 | (5) Delig lot miniaturen zilver.

Kavel onverkocht
Diverse uitvoeringen. Nederland, 20e eeuw, Keurtekens: diverse keuren gebruikssporen. 104 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 90 - € 110.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt