#2250 | (6) Delig lot diversen zilver.

Kavel verkocht
W.o. miniatuur meubelen, bierpul(verzilverd), parfumflacon, schuimspaan. 19e en 20e eeuw, Keurtekens: diverse keuren 124,7 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 100 - € 150.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt