#2253 | (4) Delig lot miniaturen zilver.

Kavel verkocht
W.o. ijsco kar, smit, paard en wagen. Nederland, 20e eeuw, Keurtekens: diverse keuren 80,3 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 70 - € 90.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt