#2254 | (5) Delig lot miniaturen zilver.

Kavel onverkocht
W.o. spinnewiel, stoelen, kanon en kinderwagen. Nederland, 20e eeuw, Keurtekens: diverse keuren 103,2 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 90 - € 110.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt