#2266 | Miniatuur Piano zilver.

Kavel verkocht
Glad afgewerkt met opgesoldeerde scharnierende kandelaren. Nederland, Schoonhoven, Hooijkaas, 1975, Keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, P. H 5cm B 5,5cm, 76,4 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 70 - € 90.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt