#2267 | (3) Delig lot miniaturen zilver.

Kavel verkocht
W.o. telefoon, spinnewiel, vaas met bloemen. Nederland/ Italie, 20e eeuw, Keurtekens: diverse keuren 54,4 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 50 - € 70.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt