#2268 | (2) Miniatuur vogels zilver.

Kavel verkocht
Gegoten vogels vol met details. Nederland, Amsterdam, Louis Premselaar, 20e eeuw, Keurtekens: ZI, meesterteken, 925. H 5cm B 8,5cm, 198,5 gram, 925/1000. Geschatte opbrengst: € 120 - € 140.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt