#2269 | (4) Delig lot fotolijsten zilver.

Kavel verkocht
Barok uitgevoerd gegoten lijsten. Nederland, Schoonhoven, Hooijkaas, 20e eeuw, Keurtekens: zwaardje, meesterteken. H 4,5cm, 50,5 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 25 - € 60.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt