#2271 | (2) Miniatuur vogels zilver.

Kavel verkocht
Gegoten vogels vol met details. Nederland, Schoonhoven, J. Gelderblom, 1995, Keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, L 106,2 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 90 - € 110.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt