#2272 | Miniatuur boot zilver.

Kavel verkocht
Gedetailleerd model. Nederland, Schoonhoven, Hooijkaas, 1982, Keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, K. H 10cm, 56,3 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 50 - € 70.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt