#2273 | (7) Delig lot miniaturen zilver.

Kavel verkocht
W.o. paraplu verkoper, handorgelspeler, pottenbakker. Nederland, 20e eeuw, Keurtekens: diverse keuren 101,4 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 60 - € 120.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt