#2274 | Miniatuur haardset zilver.

Kavel verkocht
Groot model met fraaie decoraties en getorste steel op 3 potige standaard. Nederland, Schoonhoven, W. Brehm, 1908, Keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, P. H 13cm, 56 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 80 - € 120.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt