#2275 | (8) Delig lot miniaturen zilver.

Kavel verkocht
W.o. Vogelkooi, spinnenwiel, koetsmet 6 paarden. 20e eeuw, Keurtekens: diverse keuren gebruikssporen en sommige met schade. 186,4 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 110 - € 130.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt