#2278 | (5) Delig lot miniaturen zilver.

Kavel onverkocht
W. o diverse stoelen, bank, en tafels. Nederland, 20e eeuw, Keurtekens: diverse keuren 86,2 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 80 - € 100.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt