#2279 | Miniatuur Doberman Pinscher zilver.

Kavel verkocht
Uitgevoerd met laag zilver op een beeld. Italie, 20e eeuw, Keurtekens: 925, ZI, onduidelijke keuren. H 11,5cm, 91,6 gram, 925/1000. Geschatte opbrengst: € 25 - € 70.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt