#2285 | Miniatuur paarden met wagen zilver.

Kavel onverkocht
Romantisch afgebeeld met putto. Italie, 20e eeuw, Keurtekens: onduidelijke keuren gebruikssporen. H 8,5cm B 13cm, 127,4 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 110 - € 130.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt