#2286 | Miniatuur Fakir op vliegend tapijt zilver.

Kavel verkocht
Voorzien van gegraveerde versieringen. Nederland, 20e eeuw, Keurtekens: zwaardje - gebruikssporen. H 2cm, 14,3 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 20 - € 60.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt