#2287 | Miniatuur boeren oogstkar met paarden zilver.

Kavel verkocht
Gedetailleerd groot model. Nederland, Schoonhoven, Niekerk, 1979, Keurtekens: leeuw, minerva ,meesterteken,u - gebruikssporen. H 5cm B 11,5cm, 83 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 75 - € 95.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt