#2289 | (4) Delig lot miniaturen zilver.

Kavel onverkocht
W.o. kinderwagen,paard in de weide. Nederland, 20e eeuw, Keurtekens: diverse keuren gebruikssporen. 78,1 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 70 - € 90.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt