#2290 | Miniatuur leeuw BWG.

Kavel verkocht
Uitgevoerd als heilig dier op voetstuk. 20e eeuw, gebruikssporen. H 8cm, 64,4 gram. Geschatte opbrengst: € 20 - € 60.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt