#2291 | Miniatuur paard met slee zilver.

Kavel verkocht
Gegoten uitgevoerd en op draad gezet. Nederland, 20e eeuw, Keurtekens: zwaardje - gebruikssporen. L 11cm, 50,5 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 45 - € 60.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt