#2295 | Miniatuur metselaar zilver.

Kavel verkocht
Gegoten model van een metselaar op bouwplaats van een huis. Nederland, 1979, Keurtekens: Leeuw, minerva, u - gebruikssporen. 64,4 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 60 - € 80.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt