#2296 | (10) Delig lot miniaturen zilver.

Kavel verkocht
W.o. paard en wagen, eend, hobbelpaard, racefiets. Nederland/ Italie, 20e eeuw, Keurtekens: diverse keuren gebruikssporen. 181,2 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 110 - € 150.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt