#2297 | (5) Delig lot miniaturen zilver.

Kavel onverkocht
W.o. vioolspeler, paard en wagen, bierkar. Nederland, 20e eeuw, Keurtekens: diverse keuren gebruikssporen. 125,2 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 110 - € 130.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt